شرایط و ضوابط استفاده از گارانتی

گارانتی محصولات آریا مدرن

برای ارایه خدماتی منسجم و یک‌پارچه به‌تمامی مشتریان و کاربران خدمات پس از فروش آریا مدرن، این شرکت به‌مانند بسیاری از شرکت‌دیگر، شرایطی را برای ارایه خدمات پس از فروش به هر نوع کالا تدوین کرده است. مبنای ارائه این خدمات پس از فروش، ضمانت کیفیت کالای خریداری شده توسط مشتریان است و در صورتیکه آن کالا در طول دوران گارانتی دچار ایراد یا نقصان شود شرکت ذیل شرایط گارانتی ایراد را از طریق تعمیرات رفع کرده و یا تحت شرایط خاص کالا را تعویض خواهد کرد. این شرایط اگرچه برای هر نوع کالا بسته به شرایط آن رده از محصول متفاوت است، اما نکاتی در مورد همه قطعات و محصولات مشترک بوده که در بحث خدمات پس از فروش از آن به‌عنوان شرایط عمومی گارانتی نام برده می‌شود که مفاد آن به‌‌شرح زیر است:

شرایط استفاده از گارانتی

  • از نظافت با مواد شیمیایی غیر مرتبط خودداری فرمایید صدمات و ضایعات ناشی از حمل و نقل غیر اصولی تماس با آب مایعات و مواد شیمیایی ضربه و سقوط قرار گرفتن در رطوبت شدید یا نور مستقیم آفتاب استقرار در سراشیبی با اختلاف سطح جز تعهدات شرکت نمی باشد.
  • تعمیرات مبلمان توسط افراد غیر کارشناس باعث ابطال گارانتی می‌گردد.
  • تغییر پارچه یا چرم روکش توسط مشتری با توجه به فیزیک متفاوت آن نسبت به مدل اصلی باعث ایجاد تغییرات جزیی در چین و چروک روی کار نسبت به مدل اصلی می‌شود.
  • کلیه محصولات از لحاظ تولید یکسان بوده ولی به جهت طبیعی بودن مواد اولیه اختلاف رنگ با موج چوب و تار و پود پارچه در اجزای مختلف و یا حتی در یک قطعه از محصول امری طبیعی است.

نحوه ارسال به گارانتی

 لطفا به هنگام خرید به این نکته توجه فرمایید مدت زمان تعمیر محصولات متغییر میباشد لذا زمان آن پس از عودت کالا جهت تعمیر و بررسی اولیه به خریداران محترم اطلاع رسانی می گردد.

fa_IRFA
customer-service-1

پشتیبانی آنلاین و تلفنی

از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۸ الی ۱۶

پنج شنبه ها ساعت ۸ الی ۱۳