درباره‌ ما

شرکت آریا مدرن با همکاری چند کارخانه فعال در زمینه صنایع چوب و مبلمان با هدف خدمت رسانی بیشتر به هم میهنان عزیز در سال ۱۴۰۱ کار خود را شروع کرد. از اهداف بلند مدت شرکت آریا مدرن می توان به تامین و عرضه مستقیم تمامی اقلام مرتبط با صنایع چوب می باشد که هموطنان عزیز با آسودگی خاطر بتوانند محصولات خود را تهیه کنند.

بیش از ۲۰ سال تجربه
در ساخت و تولید انواع مبلمان

مجموعه آریا مدرن در سال ۸۷ با یک کارگاه کوچک به همراه تعداد محدودی از صنعتگران با سابقه در شهرستان مهاباد کار خود را شروع کرد. این مجموعه امروزه با در اختیار داشتن ۴ کارخانه در زمینه تولیدی مبلمان، انواع میز و صندلی و همچنین الیاف در تلاش است بخشی از نیاز مشتریان را فراهم کند.
در طی سال ها کار و رشد مجموعه همواره هدف مجموعه ما تولید و ارا‌ئه‌ی محصولاتی با طراحی‌های به روز و جذاب به همراه ماندگاری و دوام بالا برای همه سلیقه‌ها بوده است.

Boho_interior_with_sofa_and_armchair

انتخاب بهترین مواد اولیه

در طی سال ها فعالیت مجموعه همیشه به کیفیت و استاندارد محصولات و مواد اولیه بیشترین توجه را داشته‌ایم و از اینکه توانسته‌ایم در این راه موفق باشیم به خودمان افتخار می‌کنیم.
همانطور که مجموعه ما به رشد خود ادامه می دهد و به دنبال طراحی و توسعه مبلمان جدید است توجه به محیط زیست یکی از اولویت های اصلی شرکت بوده و می باشد، به این دلیل در تولیدات خود کاهش ضایعات خصوصا ضایعات چوبی یکی از اهداف اصلی خط تولید است.
همچنین تمامی الوارهای استفاده شده در محصولات از نوع چوب پرورشی بوده و از تامین کنندگان معتبر خریداری می شود و به هیچ عنوان از الوار هایی که بصورت غیرقانونی تهیه می شوند استفاده نمی کند.

بیشتر بدانید

در مسیر توسعه و رشد خود ما سعی کرده‌ایم از نیرو‌های با تجربه و آموزش دیده در نجاری، خیاطی، نقاشی و سایر زمینه‌ها در کنار بهترین و به‌روزترین تجهیزات صنعتی استفاده کنیم.
تیم ما با محصولاتی منحصر به فرد خود توانسته است تولیدات خود را به بیش از ۴۰ شهر در داخل ایران و سایر کشورهای همجوار خصوصا عراق برساند.

fa_IRFA
customer-service-1

پشتیبانی آنلاین و تلفنی

از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۸ الی ۱۶

پنج شنبه ها ساعت ۸ الی ۱۳